Dětské sportovní oblečení a dětské filmy na DVD

FILMY na DVD papírový obal - Další hrané pohádky a rodinné filmy na DVD

CRAZY GANG NA PONORCE DVD rodinný film 

Cena:
Dostupnost:skladem
Množství:
CRAZY GANG NA PONORCE

EDICE FILMÁK 26/2008

CRAZY GANG

NA PONORCE

Egon Olsen, který žije v dětském domově, by rád měl svoji vlastní opravdovou rodinu - maminku a tatínka - jako má jeho kamarádka Kjell. Jednoho dne kontaktuje ředitele domova bohatý pár, Gyldenlowi, rádií by totiž adoptovali syna. Pár si předběžně vytipuje pět chlapců včetně Egona, ten však ostatní chlapce pomocí smradlavého sýra a svědícího prášku znemožní, a tak je to právě on, koho si Gyldenlowi nakonec odvážejí do svého obrovského domu s bazénem.

Egon však neví, že jeho noví rodiče za něj řediteli zaplatili milion korun, které mu předali v červeném kufříku. Poté, co se rozloučí s kamarády Kjell a Bennym, Egon při jedné příležitosti zjistí, že Gyldenlowovi jsou vlastně právníci Bang-Johansen a Ursula Wasserschmidtová pátrající po ponorce Schnaps, která se potopila v nedalekém fjordu v poslední den 2. světové války a na jejíž palubě bylo sejf plný diamantů. Na svojí honbě za bohatstvím však chtějí využít i Egona.

Nebojácný trojlístek kamarádů zločinecké pláni odhalí a rozhodne se, že kufřík s milionem i diamanty získá pro sebe. A tak začíná napínavé dobrodružství plné honiček děsivými uličkami, temnými podchody a tak pod i nad vodou. Olsenova banda musí využít veškerou lstivost, aby přemohla mazané zločince...

 

OBRAZ DÉLKA JAZYK A ZVUK TITULKY
16:9 95 min česky 2.0 norsky 2.0 české

   ...

« zpět