Dětské sportovní oblečení a dětské filmy na DVD
Internetová Prodejna
www.detske.out-door.cz

TERMOPRÁDLO, FUNKČNÍ PRÁDLO, TERMO OBLEČENÍ a SPORTOVNÍ OBLEČENÍ VE VÝPRODEJI
od dodavatelů

PROGRESS sportswear, RAMI sportsvear, JITEX Písek, jtx Jihočeská textilní a dalších ve výhodných slevách

Funkční prádlo a termoprádo je stále více žádaným zbožím. Nejen aktivní sportovci, ale čím dál více našich zákazníků objevuje vynikající vlastnosti termoprádla a funkčního prádla ( na našich stránkách především PROGRESS a RAMI ) a dokáže je využít ve svých aktivitách. Velkou zásluhu na popularizaci termoprádla a funkčního prádla má cyklistika, která se stala oblíbeným sportem a nástrojem k trávení volného času.

Masívní rozvoj cyklostezek umožňuje dostat se na kole kamkoli. A nejen na kole, ale třeba na kolečkových bruslích. V zimě na zasněženou cyklostezku vytáhneme lyže a uděláme si krásné fotky poté, co přeběhneme zamrzlé jezero a ocineme se v místech kam by nás obrovské kopřivy v létě nikdy nepustily.
To vše ve vynikajícím termoprádle a oblečení PROGRESS, cyklokalhoty a široký sortiment sportovního oblečení nabízí RAMI.

Jak "funguje" funkční prádlo - termoprádlo.
Lidská pokožka vylučuje pot, který odpařováním snižuje teplotu na povrchu těla. Termoprádlo se stará o transport vlhkosti a odpařuje ji na svém povrchu, nebo předává do dalších vrstev. Tím zajišťuje pocit příjemného tepla, jsme v suchu i při fyzicky náročných aktivitách. Podobně je tomu i ve vedrech. Tělo nemusí vynakládat energii na to, aby nás zbavilo nepříjemného potu. Funkční prádlo to udělá za nás.
A nejen to. Speciální antibakteriální úprava vlákna ničí bakterie, zabraňuje rozkladu a tím omezuje pachy, které rozkladem potu vznikají. Prádlo je proto velmi vhodé pro alergiky.
Existuje více zajímavých vlastností funkčního prádla a jsou uvedeny u jednotlivých výrobků.

Dále nabízíme DVD s filmy pro děti i dospělé.
Na skladě máme velký výběr za výhodné ceny.